Kvalitní servis Pro Váš vůz


Objednat online nyníVyužijte služeb našeho servisu

   Mechanické práce 

Mechanické práce jsou základem každého autoservisu, a proto věnujeme této servisové oblasti maximální pozornost, náš tým prochází pravidelnými školícími programy, technické a softwarové vybavení autoservisu udržujeme na nejmodernější úrovni.

Nabízíme mechanické opravy motorů, převodovek, podvozkových častí, servisní prohlídky, diagnostika elektronických častí vozidel u všech značek osobních automobilů. Předem stanovíme odhadovanou cenu služeb a během opravy jakékoliv změny konzultujeme se zákazníkem. 


   Klempířské práce a lakýrnické práce

 • Vaše vozidlo po havárii kompletně opravíme vč. lakýrnických prací, výměny dílů a svařovaní plastů.
 • Zároveň nabízíme klempířské práce menšího rozsahu - opravu zkorodovaných částí. 
 • Externí firmou zajistíme opravu karoserie po krupobití

   Pravidelné servisní prohlídky

Pravidelná údržba a servisní prohlídky jsou základem pro správné fungování vašeho vozidla.
Provedeme veškeré úkony stanovené výrobcem a provedeme zápis do servisní knížky.

Bloková výjimka – úspora výdajů za servis

Záruční a pozáruční servis

 •  Záručním a pozáručním servisem v našem autoservisu neztrácíte díky blokové výjimce EU záruku poskytovanou výrobcem!
 • Máme všechny potřebné informace o technických parametrech Vašeho vozu a také informace o pravidelných servisních úkonech. Na základě těchto informací, dokážeme nejen naplánovat a připravit servisní prohlídku, ale také zajistit náhradní díly potřebné pro jeho provedení.
 • Zapisujeme do elektronických servisních knížek (nahrazuje klasické papírové knížky pro vozy vyrobené od roku 11/2013).
 • Používáme pouze certifikované náhradní díly za překvapivě nízké ceny – žádné čínské atrapy.  
 • Všichni pracovníci jsou pravidelně školeni, aby mohli opravovat auta s nejmodernějšími systémy

Neutrácejte zbytečně peníze jako ve značkovém autoservisu a vyzkoušejte kvalitnější služby za polovinu peněz a bez ztráty Vaší záruky! 

 • Pro majitele vozidla vyplývá pouze povinnost dodržovat servisní intervaly stanovené výrobcem vozidla, zajistit řádné vedení záznamů v servisní knížce a dbát na to, aby byly používány díly v originální kvalitě.
 • Staňte se našim dalším spokojeným zákazníkem a my intervaly budeme hlídat za Vás

   Diagnostika

Nabízíme diagnostiku všech typů osobních a dodávkových automobilů.

   Geometie

Kontrola a seřízení geometrie kol spočívá v nastavení úhlů jednotlivých seřizovaných částí zavěšení kol vozidel v souladu s parametry stanovenými výrobcem vozidla a zároveň v kontrole opotřebení pneumatik. Geometrii kol vozidla je nezbytné kontrolovat minimálně jednou ročně.

NEBEZPEČÍ CHYBNĚ SEŘÍZENÉ GEOMETRIE:

 • Rychlé a nesymetrické opotřebení vašich pneumatik
 • Předčasné opotřebení částí systému řízení
 • Nižší jízdní stabilita

VÝHODY SPRÁVNĚ SEŘÍZENÉ GEOMETRIE:

 • Menší míra opotřebení pneumatik
 • Lepší jízdní stabilita
 • Větší jízdní komfort
 • Nižší spotřeba paliva


   Klimatizace - čištění, diagnostika,...

Pokud máte pocit, že Vám klimatizace nevoní a při provozu neplní správně svoji funkci, možná je čas na její servis. Obraťte se na nás! Vaši klimatizaci zkontrolujeme, vyčistíme, doplníme a doporučíme případnou dezinfekci či opravu.

         

   Tažné zařízení

Provádíme profesionální montáž tažného zařízení ke všem osobním a dodávkovým automobilům. Po konzultaci se zákazníkem vybereme správné zařízení, provedeme montáž a v případě přání i zápis do TP. Předem sdělíme přibližnou cenu včetně montáže.

Jsme autorizovaným montážním střediskem, tudíž nemusíte po montáži k následné kontrole na STK.

K namontovanému zařízení si můžete v naší prodejně dokoupit např. nosič kol 

   

   Montáž mechanického zabezpečení

Jsme autorizované montážní středisko zabezpečovacího zařízení DEFEND, CONSTRUCT.

 

   Výměna skel

Náš autoservis nabízí profesionální služby při výměně poškozených skel u všech automobilů. V rámci připojištění skel Vám ZDARMA sklo vyměníme a vyřídíme administrativní záležitosti s pojišťovnou.

   STK + Emise

Pravidelné prohlídky STK + emisí jsou pro mnohé z Vás možná otravné a zdlouhavé, nicméně jsou povinné. Proto není nic jednoduššího než nechat celý proces na nás. Vozidlo prohlédneme, probereme s Vámi případně opravy a prohlídku absolvujeme v co nejkratším čase.

   Pomoc při pojistné události

Stanete-li se účastníkem dopravní nehody, není nic jednoduššího než se obrátit na nás. Přijedeme na místo nehody, kde Vám pomůžeme s administrací a zařídíme odvoz Vás i poškozeného vozidla do našeho servisu. Zapůjčíme náhradní vozidlo, provedeme opravy a komplexně vyřídíme pojistnou událost u pojišťovny.

Jsme smluvními partnery pojišťoven.

Volejte NON-STOP odtahovou služba a asistenční službu +420 723 360 260

   Náhradní vozidlo

Po dobu opravy nabízíme našim zákazníkům možnost zapůjčení náhradního vozidla. O náš vozový park se poctivě staráme a rozšiřujeme tak, abychom mohli co nejvíce vyjít vstříc Vašim požadavkům.

   Q - servis

Jsme členem servisního konceptu Q-Servis.

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy. Naším posláním je být přímou konkurencí autorizovaným servisům výrobců vozidel. Zákazníkům zaručujeme odbornou údržbu a opravy jejich automobilů, které náš odborně kvalifikovaný personál provádí pomocí nejmodernějšího servisního vybavení a za použití kvalitních náhradních dílů. Výsledná cena opravy je předem stanovena a vždy vychází z časových norem, které pro servisní úkony stanovují výrobci vozidel. Zákazník tak má jistotu, že zaplatí přesnou a odpovídající cenu.