O nás

Historie a popis firmy

Společnost BODASY je silnou a stabilní společností, která působí svojí pětadvacetiletou tradicí na českém trhu v oblasti kompletních služeb motoristům.  Dlouhodobě se řadí mezi největší a nejvýznamnější společnosti v okresech Příbram a Beroun.

Historie rodinné firmy BODASY autoslužby sahá až do počátku roku 1992, kdy začala jako sdružení podnikatelů fyzických osob. Název firmy byl zvolen z členů rodiny BOhumil DAgmar SYnové (Aleš a Radek). Cílem firmy bylo využít zkušeností z 30ti leté praxe od mechanika až po ředitele v jednom z největších autoservisu a salonu v české republice a také splnění snu vést vlastní podnik. Jako první byla otevřena prodejna autodílů a autolaků s přilehlým autobazarem s kapacitou 15 vozů a dvěma zaměstnanci. V průběhu roku 1994 rozšiřujeme své služby o autopůjčovnu s nabídkou 5ti vozů. V roce 2002 byla zahájena výstavba nového moderního autoservisu a pneuservisu, jehož otevření proběhlo o 2 roky později. Současně byl zakoupen odtahový vůz a spuštěna non-stop služba pro havárie a asistenční služby. V polovině roku 2005 otevíráme zbrusu nový autobazar se salonem na motocykly a zázemím pro prodej vozů a jejich služeb v Hořovicích s vyasfaltovanou prodejní plochou na 120 vozů. Vzhledem k vysoké prodejnosti a zájmu o naše vozy o dva roky později rozšiřujeme pobočku autobazaru v Jincích o nové kanceláře s prodejní plochou na 70 vozů a zázemí pro přípravu vozidel k prodeji.  Během roku 2013 probíhá přístavba autoservisu s kancelářemi a zázemím pro zákazníky.

V srpnu 2015 ukončena činnost podnikatelského sdružení a je založena nová společnost BODASY s.r.o. Cíl společnosti je i nadále osobní a lidský přístup k spojeným zákazníkům ale i k zaměstnancům. Věnovat se i nadále exportu a importu. Poskytovat profesionální jednání a komplexní služby v oblasti automobilů za rozumné ceny.


Těší se na Vás celý kolektiv autoslužeb BODASY s.r.o.